Міжнародний форум Innovation Market

21-23 листопада 2018 року представники Корпорації «Науковий парк Київський університет імені Тараса Шевченка» взяли участь у Міжнародному форумі Innovation Market, який відбувався у Міжнародному виставковому центрі.

Науковий парк представив, зокрема, стартапи Бізнес-школи КНУ, серед яких: ZNOTutor – освітній проект для підготовки до ЗНО з української мови та історії України в доступній інтерактивній формі, Podykh – компанія екологічно чистого майбутнього, Антикафе – відкриття антикафе для людей та їхніх тварин, Food Platform – онлайн-платформа для зручної доставки якісних еко-продуктів.

Мета форуму - впровадження інновацій в економіку, пошук та залучення інвестицій для інноваційних проектів і програм. Участь у заході взяли представники установ НАНУ, закладів вищої освіти, автори ідей та розробок. Загалом свої винаходи та технологічні розробки представили близько 90 учасників. На форумі також обговорювалися питання інновацій в освітньому процесі, державні та міжнародні програми підтримки бізнесу та інновацій, система правової охорони інтелектуальної власності, зміни до патентного законодавства тощо.

Крім того, під час форуму відбулася презентація Стратегії інноваційного розвитку України до 2030 року, а також Всеукраїнська науково-технічна виставка-конкурс молодіжних інноваційних проектів Малої академії наук.

Другого дня форуму, що був присвячений державним та міжнародним програмам підтримки бізнесу, із вітальним словом виступили Перший віце-прем’єр-міністр України, Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів та Голова Представництва ЄС в Україні Хюґ Мінґареллі. Пізніше, протягом пленарних обговорень, фахівці різних галузей економіки торкнулися важливих питань реалізації програм підтримки інноваційних кейсів в державному секторі та бізнесі.