Фестиваль инноваций

Міністерство освіти і науки України разом з Київським національним університетом імені Тараса Шевченка та Науковим парком «Київський університет імені Тараса Шевченка» проводить 27-29 вересня 2017 року Всеукраїнський фестиваль інновацій з метою популяризації розробок вітчизняних вчених та інноваторів, залучення інвестицій до фінансування впровадження новітніх розробок.

У рамках Фестивалю відбудуться конкурс стартапів, спрямованих на досягнення соціального та економічного ефекту, презентації венчурних фондів та бізнес-ангелів, а також конференція «Проблеми нормативно-правового забезпечення інноваційної діяльності та шляхи їх вирішення».

Участь у конкурсі стартапів братимуть проекти, представлені навчальними закладами, що належать до сфери управління МОН. Перелік проектів-фіналістів конкурсу буде оголошено до 14 серпня 2017 року.

На Фестивалі працюватимуть demo-майданчики, де можна буде ознайомитися як із прототипами проектів, так і з розробками, що вже довели свою успішність. Учасники матимуть змогу долучитися до командоутворюючих активностей та інших інтерактивних можливостей networking.

Місце проведення Фестивалю: Головний корпус Київського національного університету імені Тараса Шевченка (вул. Володимирська, 60), Центр підтримки та розвитку інноваційного підприємництва на базі Наукової бібліотеки М. Максимовича Київського національного університету імені Тараса Шевченка (вул. Володимирська, 58).

Подальша інформація щодо програми Фестивалю, спікерів, учасників буде опублікована заздалегідь до початку Фестивалю на сайтах МОН, КНУ та Наукового парку КНУ.

В разі виникнення питань та уточнень, просимо звертатися до:

1)   Наукового парку КНУ за тел. (044) 239-34-68, Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.;

2)   Департаменту інноваційної діяльності та трансферу технологій МОН за тел. (044) 287-82-55, Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

Запрошуємо взяти участь в наймасштабнішому Фестивалі інновацій країни!