Заняття Бізнес-школи КНУ Корпорації «Науковий парк» 17 листопада 2018 р.

17 листопада на занятті Бізнес-школи КНУ Корпорації «Науковий парк Київський університет імені Тараса Шевченка» в Науковій бібліотеці імені Михайла Максимовича КНУ імені Тараса Шевченка було непередбачувано та різноманітно. Спочатку учасники здобували досвід стратегічного планування в ході інтрективної ділової гри-тренінгу: потрібно було й свою стратегію продумати, а далі просунути в командне рішення; конструктивний діалог з командою налагодити; win-win знайти; чітко та доступно представити результати командних напрацювань. Тож скіли різноманітні довелось застосувати, але результат того вартував.

Далі керівник школи Володимир Зубченко прочитав для учасників інтерактивну лекцію «Особистість лідера» – прийдешній новий рік та зимові канікули якраз класна можливість для студента змінити себе та світ навколо на краще))

На завершення тренінгової частини попрактикувались із рольовими ситуаціями, тож кожен мав можливість покращити свої комунікативні навички – а хтось ще й новим другом чи подругою доповнив свій багаж нетворкінгу))

І зрештою фінал – пітчі команд стартапів бізнес-школи разом із Co-Founder/CEO проекту «Репетитори Букі» Вадимом Синжерецкий та менеджером програми Polish-Ukrainian Bridge Mike Khaletskiy.

Дивіться світлини із заняття школи

Цикл занять Бізнес-школи КНУ продовжиться навесні. За результатами осіннього та весняного циклу занять кращі учасники одержать сертифікати. Втім протягом найближчих місяців Бізнес-школа проведе ще кілька цікавих заходів – тож слідкуйте за анонсами!