"Успішні стартапи в креативних індустріях: кейс для комп'ютерних ігор" лекція від Сергія Вакаріна

13 лютого відбулася чергова зустріч Бізнес-школи КНУ корпорації «Науковий парк».

Розпочали роботу з яскравого привітання та введення в роботу Бізнес-школи, її яскраву історію! Щиро вдячні, що до зустрічі долучився Сергій Вакарін (голова ГО UkraineIS — "Україна Є". Закінчив факультет кібернетики КНУ, отримав ступінь магістра в Манчестерському університеті (Велика Британія). З 2004 року представляє українські компанії в Каліфорнії в Сан-Дієго та Кремнієвій долині, наприклад, Winton у 2008 році на інвестиційному форумі SVOD) і ми розглянули питання гейм-девелопінгу, розвитку стартапу в сфері ігор та основні питання, на яких варто зосередитись, щоб досягти успіху. Тепер наші учасники знають як заснувати стартап в креативній індустрії.

Завершилася зустріч не менш яскраво та весело! Атмосфера бізнес-школи надихає на звершення та рух вперед, адже тут не лише навчаються, а й знаходять друзів і розважаються разом! Сьогодні було чимало жартів та невимушеної атмосфери.

З нетерпінням чекаємо на наступний воркшоп, який відбудеться вже в цю п'ятницю! Готові демонструвати майстерність у elevator pitch? В будь-якому випадку навчимось цьому разом, долучайтесь, буде круто!