Збори засновників

Відбулися позачергові Збори Засновників Корпорації «Науковий парк Київський університет імені Тараса Шевченка»

3 грудня 2014 року відбулися позачергові Загальні збори Засновників Корпорації «Науковий парк Київський університет імені Тараса Шевченка» (далі – Науковий парк). Генеральний директор Наукового парку Віталій Іванович Чернюк доповів про поточний стан справ та виконання протокольних рішень попередніх Загальних зборів Засновників Наукового парку від 15 квітня 2014 року. В ході проведення засідання також були розглянуті та затверджені зміни до Статуту і Засновницького договору Наукового парку.

Таким чином, до оновленого складу Засновників Наукового парку за результатами прийнятих Загальними зборами рішень входять такі організації:
- Київський національний університет імені Тараса Шевченка;
- Національний університет харчових технологій;
- Інститут біохімії імені О.В. Палладіна НАН України;
- Інститут органічної хімії НАН України;
- Інститут металофізики імені Г.В. Курдюмова;
- Інститут проблем матеріалознавства імені І.М. Францевича НАН України.
В новій коаліційній угоді, яку нещодавно підписали наші парламентарі робиться акцент на зближенні університетської та академічної науки, підтримці спільних комплексних наукових проектів за участі виконавців від академічного та університетського секторів.
Таке об'єднання в рамках Наукового парку дає унікальний шанс для запуску ефективного інноваційного процесу.