Career Factory. Summer – 2015. Школа молодого лідера

Сучасний світ потребує нового покоління лідерів. Навіть останні події в Україні показали нам, що країна готова змінюватись, а отже – і люди разом з нею. Центр працевлаштування «Імпульс» та Академія ДТЕК іде в ногу з часом та пропонує тобі здійснити прорив у своєму розвитку завдяки проекту «Career Factory. Summer–2015».

Програму створено для підтримки молоді у реалізації професійного потенціалу, удосконалення лідерських навичок з можливістю побудувати кар’єру в провідних компаніях України. Наша ціль – дати можливість випускникам ВНЗ отримати додаткову освіту, що допоможе їм у працевлаштуванні, кар’єрі, запуску власного бізнесу. Якщо ти бажаєш підвищити свій професійний рівень, довести своє серйозне відношення до кар’єрного росту та розширити світогляд – тобі саме до нас.

По закінченню проекту кожен учасник отримає сертифікат від Академії ДТЕК та можливість прийняти участь у Турнірі між усіма учасниками на заміщення вакантних посад в Кращих компаніях України (ДТЕК, ПУМБ, ВЕГА, Миронівський Хлібопродукт, Укртрансагро, Конті, SunIn Bev Ukraine, Ашан Україна, British American Tobacco та інших компаніях).
Проект розрахований на випускників та студентів, що закінчують навчання.

Ще більше інформації можна знайти тут: www.CareerFactory.com.ua, www.vk.com?/careerfactory, https://www.facebook.com/CareerFactory.ua

Ти вже зацікавився? Тоді не зволікай! Реєструйся: https://goo.gl/zclqzO
Відчуй цінність лідера вже зараз!