Заняття Бізнес-школи КНУ 8 листопада

8 листопада корпорація «Науковий парк Київський університет імені Тараса Шевченка» спільно з Науковою бібліотекою ім. Максимовича КНУ Тараса Шевченко та Національним центром розвитку креативного підприємництва Київського національного університету імені Тараса Шевченка (NcceUkr) провели потужний захід в оновленому форматі. Три години поспіль ми розмовляли англійською мовою! Лекторами заняття були всесвітньовідомі спікери JudyRobinett та професор Alfredo Moscardini.

 

 

 

JudyRobinett - startup funding expert, super connector, bestselling author, Business thought leader, founder and president of JRobinettEnterprises! Лекція-презентація авторської книги під назвою «Зламай код інвестора» пролетіла як одна мить. Багаторічний досвід і знання ДжудіРобінетт вдало втілилися в цьому посібникові з фінансування стартапу. Авторка дає цінні поради, що сягають навіть за межі фінансування . Зазначимо, що книга має світове визнання, тож радимо кожному додати її до списку книг, необхідних для прочитання.

 

 

 

 

Друга половина заняття була в розпорядженні професора Alfredo Moscardini - Emeritus Professorat University of Sunderland, Visiting Professorat Cardiff Metropolitan University andNorthumbria University, United Kingdom. Гості заходу прослухали лекцію на тему «Перспективи креативного підприємництва в Україні ». Спікер вражаюче легко спілкувався з аудиторією, наводячи зрозумілі приклади , розповідаючи про досвід інших країн. Учасники отримали заряд хорошого настрою , мотивацію створювати власні стартапи та заклик до саморозвитку.

 

 

 

 

Щедра вдячність лекторам за виступ, вміння з легкістю поєднати цікаве та корисне, презентацію сповнену власних життєвих прикладів! Також дякуємо за плідну співпрацю Національному центру розвитку креативного підприємництва Київського національного університету ім. Шевченка.

 

 

Більше світлин