Лекція "Самоменеджмент: технологія управління власним ресурсом" від Роксолани Кравчук

Дякуємо всім, хто сьогодні долучився до лекції "Самоменеджмент: технологія управління власним ресурсом" від Роксолани Кравчук (засновниця Open Mindfulness. Авторський проект Роксолани Кравчук, СЕО Kravchuk Development, консультант з особистісного та організаційного розвитку, май̆ндфулнес-тренер, колумніст) для учасників Бізнес-школи КНУ Корпорації "Науковий парк"!

Море позитиву, хвиля натхнення, безліч питань від учасників та розгорнуті відповіді від спікера — все це про сьогоднішню лекцію.
Учасники дізнались, що ж насправді являє собою сучасний світ VUCA та що він вимагає від нас, що таке ресурсний стан та яка вона — цілісна особистість

Щиро дякуємо Роксолані Кравчук за надихаючу лекцію, впевнені, що кожен учасник знайшов, над чим подумати на попрацювати застосовуючи техніки з лекції.

А наступне заняття Бізнес-школи відбудеться вже найближчої суботи, 13.02, тож у вас ще є час зареєструватись на весняний семестр.