Під час семінару – майстер-класу випускники Київського національного університету (і не тільки) – практикуючі банкіри, аудитори, ризик-менеджери, актуарії, працівники інвестиційних та IT-компаній: - розкажуть про свої success & failing stories & lifehacks - представлять міні-кейси, де зможете відчути власну фінансову інтуіцію - дадуть поради, куди прямувати і скільки за це будете отримувати - намагатимуться відповісти на Ваші запитання

Семінар відбудеться 18 березня 2017 р., у (робочу) суботу, початок об 11:00, в ауд. 22 механіко-математичного факультету.

Участь безкоштовна, кількість місць обмежена, обов’язкова реєстрація за посиланням: https://goo.gl/unAUBa


Сторінка події у фб: https://www.facebook.com/events/519461491557738/

 

Термін реєстрації та подачі тез на XV Міжнародну конференцію студентів, аспірантів та молодих вчених «Шевченківська весна 2017», Математика, Cтатистика та Механіка, Прикладна математика та комп’ютернi науки, продовжено до 13 березня 2017 р.

Середній обсяг тез – порядку 1 стор.

В результаті у Вас – друкована робота та сертифікат учасника Міжнародної конференції.

Докладніше про конференцію – за посиланням: http://probability.univ.kiev.ua/shv/

 

Запрошуємо студентів та абітурієнтів долучатися до занять Business-Leader School KNU, які проходяться по суботам на механіко-математичному факультеті.

У програмі – тренінги, лекції, майстер-класи. Участь у заходах школи безкоштовна. Запрошуйте друзів та знайомих, разом – креативніше!

Найближче заняття – вже цієї суботи об 11:00, в ауд. 22.

Реєстрація за посиланням: http://goo.gl/5TGqZa

Більше анонсів подій – тут: https://www.facebook.com/groups/BLS.KNU/

 

Vernadsky Challenge – це конкурс інженерних стартапів, заснований за ініціативи Макса Полякова (засновник Noosphere Ventures) та Дмитра Шоломка (директор Google Україна). Переможці Vernadsky Challenge-2017 тримають грант еквівалентний 2 мільйонам гривень!

Цього року конкурс проводиться вже втретє. Команда Vernadsky Challenge знову збирає професіоналів і новаторів у сфері інженерії і проектування.
У тебе є інноваційна ідея або вже готовий проект? Розкажи про них експертам!

Ти маєш зовсім небагато часу, аби заповнити заявку та надіслати її на e-mail конкурсу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
7 березня спливає термін подачі заявок на участь! Встигнеш? Ми віримо в тебе!

Заявки на участь у конкурсі приймаються за напрямками:

 • космічні технології
 • медичне устаткування
 • геологорозвідка, проекти у сфері ефективного природокористування
 • комплекси та системи військового призначення
 • альтернативна енергетика
 • робототехніка
 • ігрові платформи, програмне забезпечення для фінансових та інженерних комунікацій
 • системи управління транспортом
 • агропромислова техніка
 • нові матеріали металургії, електроніки та інші
 • системи обробки, зберігання і передачі великих масивів даних

Подати заявку на участь у конкурсі просто. Дій згідно інструкції:

Vernadsky Challenge

Подробиці >> http://vernadskychallenge.com/
Сторінка в facebook >> https://www.facebook.com/vernadsky.challenge/
Ми потребуємо винаходів!

ariel 5

Корпорація «Науковий парк Київський університет імені Тараса Шевченка» (далі – Науковий парк) створювалась для реалізації масштабних інноваційних проектів. Виконання одного з таких проектів стало можливим завдяки отриманому першому європейському гранту в рамках Програми «ГОРИЗОНТ 2020» за напрямком «Дії Марії Склодовської-Кюрі» по темі «Використання наноматеріалів на основі вуглецю для тераностики» (далі - Проект). Основною метою Проекту є створення інноваційних підходів для багатофункціонального застосування вуглецевих наноматеріалів для діагностики і терапії раку.

ariel 6
В період з 3 по 8 лютого керівник Наукового парку Віталій Чернюк та група науковців КНУ відвідали Ізраїль, де провели чергову звітну компанію щодо виконання завдань Проекту спільно з іншими учасниками створеного консорціуму.


В рамках свого візиту українська делегація вивчила досвід ізраїльських колег, а також встановила тісні контакти з відповідними науковими групами університетів в містах Тель-Авів та Аріель.


Також в ході візиту генеральний директор Наукового парку Віталій Чернюк провів окрему ділову зустріч та домовився про співпрацю в сфері розвитку інновацій з Романом Гольдом, управляючим партнером ізраїльської інвестиційної платформи JSCapital та головним редактором журналу про ізраїльські інновації IT Business Week. За результатами переговорів ізраїльська сторона висловила свою готовність інвестувати кошти в інноваційні проекти нашого Університету.ariel 3                                              ariel 2

 

ariel 1                                              ariel 4