Лови момент – інвестуй у власний розвиток. Цієї суботи, 06 квітня 2019 р. – тренінг із розвитку soft-skills та побудови бізнес-моделі проекту від Бізнес-школи КНУ корпорації "Науковий парк" в Науковій бібліотеці ім. М. Максимовича КНУ Тараса Шевченка!

Початок о 12:00, реєстрація за посиланням: https://goo.gl/rZhSwS

Вже скоро – вручення сертифікатів про проходження циклу занять Бізнес-школи КНУ найактивнішим учасникам! А далі - найочікуваніша подія цієї весни - Всеукраїнський фестиваль інновацій!

 

Бізнес-школа КНУ Корпорації «Науковий парк» та механіко-математичний факультет КНУ ім. Тараса Шевченка запрошують 28 березня 2019 р. (четвер), о 12:00 на майстер-клас із фінансової та актуарної аналітики.

Лектор – керівник відділу актуарної аналітики Центральної та Східної Європи, Близького Сходу та Північної Африки британської компанії Aon Дімітрі Лансу.

Участь у заході безкоштовна, кількість місць обмежена, обов’язкова попередня реєстрація за покликанням: https://goo.gl/xYT9Bn

Для активної участі в майстер-класі рекомендуємо взяти ноутбук (моделювання буде проводитись в Excel). Робоча мова заходу – англійська.

Aon представить моделювання методом Монте-Карло. В ході майстер-класу з’ясуємо, чому це необхідно в страхуванні, як це робиться і які моделі використовуються. Ви станете учасником кейс-дослідження із використанням методу Монте-Карло, та порадите страховикові з моделі вибрати оптимальну структуру перестрахування.

Монте-Карло - це метод, який використовується для розуміння впливу ризиків і невизначеностей в страхових прогнозних моделях. Монте-Карло допомагає візуалізувати більшість можливих результатів, аби мати більш повне уявлення про ризики рішень.

20190324Ми продовжимо працювати над створенням бізнес-моделей на основі методології Canvas, розробленої Alexander Osterwalder & Yves Pigneur, а також послухаємо запрошеного спікера: Анастасію Александренко!

Анастасія є випускницею КНУ імені Тараса Шевченка, в бізнесі з 17 років (була своя кав'ярня, рекламна газета та інші проекти), обожнює навчатися та отримувати нові знання!

 

Теми виступу:

- Коротко про Instagram та інші соцмережі. Навіщо і як їх вести?

- Чому одні досягаються своїх цілей, а інші ні? Розберемо питання з точки зору роботи мозку.

 

Місце проведення традиційне: Наукова бібліотека імені Михайла Максимовича (вул. Володимирська, 58), ауд. 31

Вхід вільний за умови попередньої реєстрації: https://goo.gl/rZhSwS

Іти вперед, зростати професійно, долати випробування, отримати омріяну роботу, знайти власне покликання! Під таким слоганом пройшов 2 березня тренінг Бізнес-школі КНУ Корпорації «Науковий парк» в Науковій бібліотеці імені Михайла Максимовича. Запрошуємо на наступні заняття, реєстрація за посиланням https://goo.gl/rZhSwS

 

 

 

ph1Запрошуємо у суботу, 02 березня, на 11:00 до Бізнес-школи КНУ на тренінг із розвитку софт-скілів. Буде багато драйву (хто був на минулих тренінгах – знає…), роботи над власним зростанням, творчості, енергії та можливостей втілювати та досягати. Реєстрація: https://goo.gl/rZhSwS

У неділю, 24 лютого, на занятті Бізнес-школи КНУ отримали справжній заряд позитиву та натхнення від неймовірного спікера: Людмила Підкуймуха – керівник інформаційно-аналітичного відділу, 1+1 Медіа, - провела сповнений власних життєвих історій майстер-клас «Сфера ТБ: виклики інформаційної доби і перспективи особистісного розвитку». Півтори години затамувавши подих – дякую дуже за виступ та унікальне вміння тримати аудиторію!

Далі відбулись презентації-обговорення стартап-проектів резидентів Бізнес-школи Катерини Коротіної та Крістіни Рижикової, та виступ Тараса Деркача – координатора в центрі «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності». Дякуємо за круті проекти, та що поділились досвідом з учасниками!

Більше світлин можна побачити тут:

https://www.facebook.com/volodymyr.zubchenko/media_set?set=a.2233380250323963&type=3