Батумін і діастаф: препарати медичного призначення

Новий високоактивний по відношенню стафілококів антибіотик БАТУМІН із штаму Pseudomonas batumici, що має унікальну вибіркову активність до всіх досліджуваних видів стафілококів (0,25 мкг/мл) та проявляє помірну активність по відношенню до представників інших таксономічних груп. Селективність БАТУМІНУ до стафілококів – його принципова відмінність від антибіотиків широкого спектру. У мікроорганізмів - представників коменсальної мікрофлори мінімізовано ризик формування резистентності до БАТУМІНУ.

 

БАТУМІН знижує утворення біоплівок стафілококами та іншими мікроорганізмами, що дозволяє розглядати його не тільки як антимікробний препарат, але і як речовину, що має антиперсистентну дію до патогенів.

Лікарська форма антибіотику – мазь, що містить 0,1% натрієвої солі БАТУМІНУ показала високу ефективність при лікуванні назального носійства у медичного персоналу та хворих.

Розробка повністю готова до впровадження, має охоронні документи і всю необхідну технічну документацію.

Аверком - препарат для санації грунту, передпосівної обробки насіння, розсади і вегетуючих рослин

АВЕРКОМ - високоефективний поліфункціональний препарат нематицидної, фітостимулюючої та імуномодулюючої дії з ярко вираженими адаптогенними і антистресовими властивостями.

До складу препарату входять антипаразитарний антибіотик авермектин і фізіологічно активні сполуки - фосфоліпіди, стерини, ненасичені жирні кислоти, амінокислоти, вітаміни групи В, фітогормони. Аверком активно діє проти паразитичних нематод рослин, а також підсилює енергію проростання насіння, ріст і розвиток рослин, підвищує стійкість до захворювань і стресових факторів середовища, що сприяє зростанню врожаю і покращанню його якості. Аверком покращує екологічний і фітосанітарний стан ґрунту.

Препарат відповідає санітарно-гігієнічним нормам, не забруднює навколишнє середовище, у рекомендованій для використання дозі малотоксичний для теплокровних тварин і людини, не проявляє сенсибілізуючої і мутагенної дії.

Розробка повністю готова до впровадження, має охоронні документи і всю необхідну технічну документацію.

ЕНДОСПОРИН - високоефективний пробіотик на основі двох штамів Bacillus subtilis, призначений для лікування і профілактики дисбактеріозів, кишкових і гнійних інфекцій, післяпологових ендометритів, затримки оболонок плоду, інших запальних захворювань пологових шляхів сільськогосподарських тварин. Ендоспорин стимулює захисні імунні реакції організму, пригнічує патогенну мікрофлору, скорочує терміни одужання.

 

Препарат ефективний також як кормова добавка до раціону тварин і птахів. Застосування пробіотику попереджує колонізацію кишечнику патогенними мікроорганізмами, підвищує неспецифічний імунітет організму, сприяє зростанню ваги тварин і зберіганню поголів’я.

Біопрепарат «Еколан-М» для очищення нафтозабруднених екосистем

Склад біопрепарату:

1) Мікроорганізми: Dietzia maris, Gordonia rubrіpertinctа, Rhodococcus erythropolis

2) Кількість життєздатних клітин: Не менше 108 кл/г

3) Нафтопоглинаючий сорбент: Деревне вугілля (фракція 1 – 5 мм)

4) Мінеральний компонент: Нітроамофоска, 3 %

Препарат для ефективної біологічної рекультивації земель та очищення прісної і морської води від нафти і нафтопродуктів.