У суботу на занятті бізнес-школи і спікерів слухали, і психологічні моделі поведінки моделювали, і навички проходження співбесіди тренували. Було і корисно, і весело, а за вікном навіть сніжно.

Дякуємо спікерам – Ігорю Школьному та Viktoria Gaidar за те, що поділились знаннями та вміннями, учасникам – за традиційно активну та креативну роботу, незважаючи на скорий початок сесії та примхливу погоду!

Дякуємо Наукова бібліотека ім. М. Максимовича КНУ ім. Тараса Шевченка за гостинний прийом у своїх славетних стінах!

Дякуємо Віталію Чернюку за підтримку проекту!

Продовження тренінгів BLS очікуйте вже весною із початком нового навчального семестру! А поки слідкуйте за нашою сторінкою Business-Leader School KNU! Далі буде!

У суботу на занятті бізнес-школи КНУ CEO Stud Travel Vadym Gorbatenko поділився історією успіху свого проекту та дав багато цінних порад щодо особистісного та професійного розвитку. Дякуємо, Вадиме, що знайшов час, незважаючи на надщільний графік роботи по втіленню задумів щодо розвитку проекту!

А далі був інтерактив – уявляли, сперечались, креативили, обирали, презентували… Ще один потужний тренінг – наступної суботи 2 грудня об 11:00. Не пропусти можливості проінвестувати у розвиток власних скілів!

Дякуємо Віталію Чернюку та Serbin Oleg за постійну підтримку проекту Business-Leader School KNU!

Сьогоднішнє заняття бізнес-школи було сповнене різноманітними барвами емоцій. Розпочали із виступу CEO VRnet.io Artem Batogovsky – півтори години системної розповіді, сповненої власними життєвими прикладами, натхненням та мотивацією. Учасники мали можливість задати питання та одержати відповіді людини, яка пройшла шлях від студента-стартапера до CEO успішного проекту.

Далі осінню прохолоду подолали невтамовним інтерактивом – намагалися подолати невпевненість та страх при виступі на аудиторію, вчилися швидко імпровізувати та долати командою непередбачуваності, а також втілювати яскраві образи, навіть коли то про бізнес чи особистісний розвиток.

Детальніше про все розкажуть фото. Запрошуємо відмічати себе та друзів і долучатися до нашої дружньої спільноти молодих стартаперів!

Зареєструватися на наступне заняття бізнес-школи можна тут: https://goo.gl/rZhSwS. Чекаємо на вас в суботу 25 листопада об 11:00 в 31 аудиторії Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича КНУ Тараса Шевченка.

Дякуємо Serbin Oleg за надане тепле та затишне місце в стінах рідної Бібліотеки для проведення наших стартаперських заходів!

Дякуємо Віталію Чернюку, ідейному натхненнику Business-Leader School KNU, за постійну підтримку в реалізації проекту та пошуку нових шляхів його розвитку!

Запрошуємо студентів на друге заняття Школи лідерства та підприємництва КНУ!

11 листопада, субота, 11:00. Реєстрація за посиланням: https://goo.gl/rZhSwS (до 18:00, 10.11.2017 р.)
Місце проведення цього разу – механіко-математичний факультет КНУ імені Тараса Шевченка (просп. академіка Глушкова, 4Е, найближче метро – Виставковий центр), ауд. 22

А перше заняття школи було таким)) https://www.facebook.com/volodymyr.zubchenko/media_set…

Місце проведення цього разу – механіко-математичний факультет КНУ імені Тараса Шевченка (просп. академіка Глушкова, 4Е, найближче метро – Виставковий центр), ауд. 22А перше заняття школи було таким))

9 квітня розпочинає свою роботу Друга бізнес-школа SBI.

Основна частина школи розпочнеться 9 квітня, проте вже на початку місяця будуть проходити лекції із запрошеними менторами для всіх бажаючих. Чекайте анонсів.

Реєстрація на навчання

В додатках Ви можете ознайомитися з концепцією та робочою програмою бізнес-школи SBI.

 

SBI пропонує Вам взяти участь в конкурсі стартап-проектів, після проходження якого Ви отримаєте можливість реалізувати свою ідею, використовуючи ресурсну підтримку Корпорації «Науковий парк Київський університет імені Тараса Шевченка».

Минулого тижня відбулась презентація SBI. Ми розказали як SBI допоможе студентам реалізувати свої бізнес - ідеї, а наші спікери поділились досвідом і надихнули учасників йти вперед до своєї мрії.