Молоді стартапери

Сьогоднішнє заняття бізнес-школи було сповнене різноманітними барвами емоцій. Розпочали із виступу CEO VRnet.io Artem Batogovsky – півтори години системної розповіді, сповненої власними життєвими прикладами, натхненням та мотивацією. Учасники мали можливість задати питання та одержати відповіді людини, яка пройшла шлях від студента-стартапера до CEO успішного проекту.

Далі осінню прохолоду подолали невтамовним інтерактивом – намагалися подолати невпевненість та страх при виступі на аудиторію, вчилися швидко імпровізувати та долати командою непередбачуваності, а також втілювати яскраві образи, навіть коли то про бізнес чи особистісний розвиток.

Детальніше про все розкажуть фото. Запрошуємо відмічати себе та друзів і долучатися до нашої дружньої спільноти молодих стартаперів!

Зареєструватися на наступне заняття бізнес-школи можна тут: https://goo.gl/rZhSwS. Чекаємо на вас в суботу 25 листопада об 11:00 в 31 аудиторії Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича КНУ Тараса Шевченка.

Дякуємо Serbin Oleg за надане тепле та затишне місце в стінах рідної Бібліотеки для проведення наших стартаперських заходів!

Дякуємо Віталію Чернюку, ідейному натхненнику Business-Leader School KNU, за постійну підтримку в реалізації проекту та пошуку нових шляхів його розвитку!