15 жовтня учасники Бізнес-школи КНУ “Наукового парку” мали дуже продуктивне заняття!

Дякуємо Володимиру Зубченку (CEO Business School KNU, Agile coach, PhD) за практичні поради та трюки щодо того, як пітчити свою ідею та на що особливо потрібно звернути увагу під час презентації. Також протягом заняття студенти Бізнес-школи презентували власні ідеї, яких було дуже багато, та набирали в свої команди учасників для подальшого розвитку проектів.

Заняття було насиченим та мотивуючим, тож мчимо далі! 

Попередній тиждень для студентів Бізнес-школи КНУ “Наукового парку” був дуже насиченим, але навчання тільки починається!

І хоча сусідка-терористка з усіх сил намагається залякати та знищити нас, це зовсім не страшить, а тільки мотивує працювати та жити ще більше.

Дякуємо усім присутнім та активним учасникам:

  • лекції “Інновації для безпеки України” від Jeffrey Howard Kleck (Adjunct Professor at Stanford University, an advisor to the Silicon Valley's tech venture community) в пʼятницю 7 жовтня в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.
  • тімбілдінгу-знайомства від команди Бізнес-школи 8 жовтня.

За ці два дні ми встигли поговорити про зв’язок держави та технологічних бізнесів, можливості для подальшого розвитку України, важливості створення інновацій саме в цей нелегкий для нашої країни час, необхідність роботи кожного зі студентів над цим, проаналізувати основні сектори економіки України зараз та спробувати передбачити, що очікує нас у майбутньому.

В захопливому передчутті наступних занять, завдяки нашим мужнім захисникам! 

Розпочався сьомий навчальний сезон Бізнес-школи КНУ!

Серед відібраних учасників – студенти й старшокласники зі всієї України, а також внутрішньо переміщені українці й слухачі з-за кордону.

Ректор Володимир Бугров: «Цей проєкт – додаткова перевага Університету, набуті вами теоретичні знання відшліфуються під час подальших занять у БШ КНУ. Бізнес-школа – це місце, де зустрічаються енергійні особистості, візіонери, які бачать певні цілі, і саме тут формують свої ідеї. Щиро вдячний усім, хто долучений до цього проєкту, – це дозволяє нам успішно рухатися вперед, бути свідомими й нескореними та спільно творити перемогу України. Щиро бажаю учасникам якнайкраще скористатися можливостями, які пропонує Бізнес-школа Університету!»

Очільниця Експертної групи з питань розвитку інновацій Директорату науки та інновацій Міністерства освіти і науки України Оксана Крукевич: «Наука, технології й інновації будуть неймовірно важливими для відновлення України. Бізнес-школа допоможе вам ґрунтовно розробити власні ідеї й реалізувати ваші напрацювання, а також навчить шукати фінансування й можливості для подальшого розвитку. Упевнена, що усе у вас вдасться!»

Проректорка з наукової роботи Ганна Толстанова: «В Університеті створено екосистему, що допоможе вам розвинутися. Бажаю вам успішної роботи й запевняю: працівники КНУ щодня працюють над тим, аби ви здобували найкращу освіту та могли реалізувати всі свої амбітні плани!».

Керівниця грантових програм Українського фонду стартапів Евеліна Комарницька: «Бізнес-школа КНУ – це неймовірні можливості, які створюються для українських студентів у дуже потрібний час. Найважливіший капітал держави – це людський капітал, а студентство є основою для розвитку не тільки інноваційних проєктів, а й України в цілому. Тож щиро вітаю учасників, які засновуватимуть стартапи, що колись стануть відомими всьому світові!»

 

Докладніше: https://www.knu.ua/news/12405

Вітання від Бізнес-школи КНУ “Наукового парку”!

В ці, без перебільшення, важкі часи ми вирішили продовжувати навчати бізнесу та інноваціям, адже за цим — майбутнє економіки нашої України та наша спільна Перемога!

Запрошуємо на навчання в Бізнес-школу КНУ!
Вимоги незмінно прості:

  • бути студентом/-кою ЗВО або учнем/ученицею 10-11 класів
  • мати ідею для свого бізнесу або стартап
  • мати бажання розвинути ідею/стартап
  • відвідати 80%+ занять школи.

Протягом цього навчального року ми зосередимось на веденні бізнесу в умовах воєнного стану та після його завершення, потребах суспільства на даний момент; обговоримо сучасні кейси бізнесів, які підлаштовуються під реальність та (вкотре) відновлюються, щоб працювати і розвивати Україну.

  • Формат: онлай
  • Оплата: безкоштовно

Заповнюйте форму та очікуйте результати відбору на пошту.
Дедлайн: 17.09.2022 о 23:59.

Починаючи з 24 лютого, кожен день ми розпочинаємо з благословіння наших захисників. Просимо для них підтримки і самі робимо все, що можемо, для того, щоб полегшити їхнє життя там, де дуже нелегко, дуже гаряче. 

Проте для нас важливо, щоб наша допомога надходила саме тим, хто її потребує, щоб ми знали, що наша допомога перетвориться на щось, що працюватиме на наближення нашої перемоги. 

Якщо маєте бажання долучитися до збирання коштів на потреби наших військових, які дуже цього потребують, то ось вам номер картки 4239220021255053.

Всі 100% коштів підуть на потреби військових. Дякуємо вам і від їхнього імені також.