5cdee3ec72f25202671200Оголошено переможців Всеукраїнського фестивалю інновацій: у 3-х конкурсах визначено по 3 призових місця. Серед лідерів – компанії, що пропонують дешевші рішення для цифровізації освіти, нові підходи до лікування та діагностики хвороб, передові рішення для військової сфери та екології. Відповідні результати конкурсу були опубліковані на сайті МОН сьогодні, 17 травня 2019 року.

Перелік фіналістів фестивалю інновацій

Міністерство освіти і науки України організовує IV Всеукраїнський фестиваль інновацій 16 травня 2019 року, який відбудеться за адресою: м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33, Торгово-промислова палата України.

Метою заходу є популяризація академічного підприємництва та презентація бізнесу найкращих проектів вітчизняних вчених та інноваторів. Всеукраїнський фестиваль інновацій проводиться щороку і зарекомендував себе як традиційна подія для амбітних представників інноваційної сфери.

Запрошуємо взяти участь у Фестивалі та відвідати заходи, передбачені програмою:

  • • презентацію проектів у демо-зоні Фестивалю;
  • • круглий стіл «Розвиток академічного підприємництва в закладах вищої освіти та наукових установах України»;
  • • конкурс технологічних стартап-проектів;
  • • конкурс стартап-проектів ІТ-Eureka;
  • • конкурс інноваційних проектів;
  • • інформаційний день від Єврокомісії /ЕаР PLUS | Horizon 2020 Info Day;
  • • навчальні тренінги з питань інноваційної діяльності;
  • • IP-Marathon.

В конкурсах стартап- та інноваційних проектів візьмуть участь найкращі команди інноваторів від закладів освіти та наукових установ України. Вони презентуватимуть свої проекти перед журі, яке складається з представників бізнесу. Переможці отримають цінні призи та подарунки від партнерів та організаторів заходу.

Участь у заходах Всеукраїнського фестивалю інновацій безкоштовна, але потребує попередньої реєстрації за посиланням (https://u.to/GClLFQ).

Додаток: програма Всеукраїнського фестивалю інновацій, 4 арк.

Корпорація «Науковий парк Київський університет імені Тараса Шевченка» - ще один партнер Всеукраїнського фестивалю інновацій.
Саме Науковий парк у 2016 році розпочав за підтримки Міністерство освіти і науки України в Київський національний університет імені Тараса Шевченка (офіційна)перший фестиваль інновацій, який надалі набув статусу Всеукраїнського фестивалю інновацій Міністерство освіти і науки України.
Одним з найбільш цікавих проектів Наукового парку є Бізнес-школа КНУ, яка готує майбутніх учасників Фестивалю. Це молодіжна платформа, що спрямована на розвиток підприємницького потенціалу студентів та молодих науковців КНУ, підтримку впровадження інноваційних ідей, розбудову спільноти талановитої молоді університету. Дізнатись більше про Бізнес-школу та долучитись до циклу занять можна в групі проекту:
https://www.facebook.com/groups/BLS.KNU/
Загалом, Науковий парк КНУ є класичним об’єднанням університетської та академічної науки, яке дає унікальний шанс для запуску ефективного інноваційного процесу. 
Науковий парк просуває та комерціалізує інтелектуальні R&D і технологічні проекти у галузі теоретичних і прикладних наук та організовує заходи, які спрямовані на розвиток і покращення відносин між наукою та бізнесом в Україні та світі.

Список фіналістів конкурсу стартап-проектів Всеукраїнського фестивалю інновацій (16.05.2018)

І. Економічні стартапи.

Назва

Стислий опис

1

AsioX | Driving School App

Кросплатформений  додаток для водіїв учнів та водійських шкіл.

2

Easysip

Запатентований одноразовий паперовий тримач для питних трубочок.

3

Energy clock

Пристрій «Energy clock», який встановлюється на водорозбірний вузол і дозволяє в режимі реального часу демонструвати споживачу обсяг використаної води та її вартість.

4

Eventyr

Нова рекламна платформа в доповненій реальності, яка стане  додатковим інструментом для бізнесу в залученні клієнтів.

5

Біосенсори для безпеки продукції

Комплексний контроль продуктів харчування і зернової продукції.

6

Виготовлення паперу з листя

Інноваційна технологія виготовлення паперу з опалого листя.

7

Вічна канцелярія - NUKA

Водонепроникний блокнот, у якому можна писати звичайною ручкою, а потім побризкати антисептиком для рук і витерти напис, а також олівець зі сплаву 5 металів, який малює як звичайний олівець і легко стирається.

8

Голографічна телевізійна система (ГТС)

Концепція синтезування телевізійних голограм, яка базується на методах скорочення надлишковості голографічної інформації для передачі її по каналах зв’язку.

9

Енергодопомога

Сервіс спільних покупок енергозберігаючих товарів.

10

Стимулятор розвитку рослин

Препарат, який сприяє збільшенню продуктивності та якості с/г продукції.

11

Розробка вібраційного млина для механоактивації сипкого матеріалу

Створення високоефективного вібраційного млина безперервної дії для реалізації процесу високоефективного помелу сипкої сировини.

12

Розроблення технології екологічно чистої біорозкладувальної тари з термостійкими властивостями для гарячих напоїв

Розроблення технології екологічно чистої біорозкладувальної термостабільної тари на основі гелеутворюючих компонентів білково-полісахаридної природи.

 

 

ІI. Соціальні стартапи.

Назва

Стислий опис

1

Online Concilium

Веб-платформа, яка передбачає проведення онлайн консиліумів за участі лікарів із України, Америки, Південної Кореї, Німеччини та інших країн.

2

3D Betz, Застосування 3D-друку в клінічній медицині

Моделювання тривимірних моделей анатомічних структур (череп, судини головного мозку, хребці) та їхній друк на 3-D принтері Anet A8 Desktop 3D Printer.

3

Додаток EatLook -

Автоматичне нагадування про необхідність харчування в той час, який буде обраний користувачем, з пропозицією найбільш оптимального для цього місця.

4

Друге життя замків Тернопілля

Створення 20 цифрових моделей зруйнованих замків і фортець Тернопільщини, 3D-друк їх макетів.

5

Інклюзивний дизайн меблів із використанням технології 3D  друку

Вдосконалення методики  3D-друку у проектуванні   спеціалізованого обладнання   для   осіб  з обмеженими   фізичними   можливостями.

6

Інтелектуальний шолом  для психофізіологічної корекції

Прилад (шолом) з використанням інформаційно-комунікаційних технологій для комплексної оцінки, діагностики і корекції психофізіологічного стану людини.

7

Засоби індивідуальної ОСЛ-дозиметрії іонізуючого випромінювання

Засоби індивідуальної ОСЛ-дозиметрії іонізуючого випромінювання для оцінки ступеня його впливу на осіб, які працюють в умовах підвищеної дії іонізуючого випромінювання.

8

Масажні устілки та взуття з використанням кісточок плодових рослин

Розробка конструкції і технології виготовлення масажних устілок та взуття з використанням кісточок плодових рослин.

9

Навчальний апаратно-програмний комплекс «Розумний будинок 3Д», Розумний робот Елон

Навчання школярів молодших класів основам програмування і алгоритмізації.

10

Освітній портал «Класна Оцінка»

Розгортання системи інформатизації навчально-виховного процесу навчального закладу на базі його власного web-порталу

11

Розробка адаптаційного одягу для людей з інвалідністю

Організація дрібносерійного виробництва швейних виробів, призначених для людей з інвалідністю різного віку та різних видів захворювання.

 

Page 1 of 4