Список фіналістів конкурсу стартап-проектів Всеукраїнського фестивалю інновацій (16.05.2018)

І. Економічні стартапи.

Назва

Стислий опис

1

AsioX | Driving School App

Кросплатформений  додаток для водіїв учнів та водійських шкіл.

2

Easysip

Запатентований одноразовий паперовий тримач для питних трубочок.

3

Energy clock

Пристрій «Energy clock», який встановлюється на водорозбірний вузол і дозволяє в режимі реального часу демонструвати споживачу обсяг використаної води та її вартість.

4

Eventyr

Нова рекламна платформа в доповненій реальності, яка стане  додатковим інструментом для бізнесу в залученні клієнтів.

5

Біосенсори для безпеки продукції

Комплексний контроль продуктів харчування і зернової продукції.

6

Виготовлення паперу з листя

Інноваційна технологія виготовлення паперу з опалого листя.

7

Вічна канцелярія - NUKA

Водонепроникний блокнот, у якому можна писати звичайною ручкою, а потім побризкати антисептиком для рук і витерти напис, а також олівець зі сплаву 5 металів, який малює як звичайний олівець і легко стирається.

8

Голографічна телевізійна система (ГТС)

Концепція синтезування телевізійних голограм, яка базується на методах скорочення надлишковості голографічної інформації для передачі її по каналах зв’язку.

9

Енергодопомога

Сервіс спільних покупок енергозберігаючих товарів.

10

Стимулятор розвитку рослин

Препарат, який сприяє збільшенню продуктивності та якості с/г продукції.

11

Розробка вібраційного млина для механоактивації сипкого матеріалу

Створення високоефективного вібраційного млина безперервної дії для реалізації процесу високоефективного помелу сипкої сировини.

12

Розроблення технології екологічно чистої біорозкладувальної тари з термостійкими властивостями для гарячих напоїв

Розроблення технології екологічно чистої біорозкладувальної термостабільної тари на основі гелеутворюючих компонентів білково-полісахаридної природи.

 

 

ІI. Соціальні стартапи.

Назва

Стислий опис

1

Online Concilium

Веб-платформа, яка передбачає проведення онлайн консиліумів за участі лікарів із України, Америки, Південної Кореї, Німеччини та інших країн.

2

3D Betz, Застосування 3D-друку в клінічній медицині

Моделювання тривимірних моделей анатомічних структур (череп, судини головного мозку, хребці) та їхній друк на 3-D принтері Anet A8 Desktop 3D Printer.

3

Додаток EatLook -

Автоматичне нагадування про необхідність харчування в той час, який буде обраний користувачем, з пропозицією найбільш оптимального для цього місця.

4

Друге життя замків Тернопілля

Створення 20 цифрових моделей зруйнованих замків і фортець Тернопільщини, 3D-друк їх макетів.

5

Інклюзивний дизайн меблів із використанням технології 3D  друку

Вдосконалення методики  3D-друку у проектуванні   спеціалізованого обладнання   для   осіб  з обмеженими   фізичними   можливостями.

6

Інтелектуальний шолом  для психофізіологічної корекції

Прилад (шолом) з використанням інформаційно-комунікаційних технологій для комплексної оцінки, діагностики і корекції психофізіологічного стану людини.

7

Засоби індивідуальної ОСЛ-дозиметрії іонізуючого випромінювання

Засоби індивідуальної ОСЛ-дозиметрії іонізуючого випромінювання для оцінки ступеня його впливу на осіб, які працюють в умовах підвищеної дії іонізуючого випромінювання.

8

Масажні устілки та взуття з використанням кісточок плодових рослин

Розробка конструкції і технології виготовлення масажних устілок та взуття з використанням кісточок плодових рослин.

9

Навчальний апаратно-програмний комплекс «Розумний будинок 3Д», Розумний робот Елон

Навчання школярів молодших класів основам програмування і алгоритмізації.

10

Освітній портал «Класна Оцінка»

Розгортання системи інформатизації навчально-виховного процесу навчального закладу на базі його власного web-порталу

11

Розробка адаптаційного одягу для людей з інвалідністю

Організація дрібносерійного виробництва швейних виробів, призначених для людей з інвалідністю різного віку та різних видів захворювання.

 

Конкурс стартап-проектів           

 (м. Київ, бульв. Тараса Шевченка, 16; Актова зала - 4 поверх )

 

 Час проведення

 Захід

9:00-9:30

Реєстрація учасників, вітальна кава

9:00-9:30

9:30-9:40

Представлення розробок у демозоні

Вітальне слово Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич

9:40-9:55

Відкриття Конкурсу стартап-проектів, представлення журі. Оголошення умов та регламенту проведення Конкурсу. Жеребкування порядку виступів команд.

9:55-11:25

Виступи партнерів Фестивалю:

· Олександр Когут, компанія Київстар

· Віктор Івченко, Національна науково-технологічна асоціація України

· Валерій Омельченко, Інноваціний простір HUB 4.0

· Ігор Найда, Центр інновацій “Сходи в майбутнє”

· Ганна Толстанова, EEN Ukraine (Київський національний університет імені Тараса Шевченка)

· Дмитро Касап, Міжнародний форум “Innovation Market”

· Юрій Гнатовський, Логістичний акселератор “Logium”

· Ірина Жданенко, Innovation house

· Тетяна Романюха, Мережа бізнес-ангелів “UAngel”

· Максим Дибенко, Kyiv IT cluster

· Григорій Стешенко, УЕР - мережа академічних бізнес-інкубаторів в українських університетах.

11:25-12:00

Виступ запрошених іноземних гостей  (EEN)  Молдова

· Iatchevici  Vadim, Head of Technology Transfer Department, Agency for Innovation and Technology Transfer, Academy of Sciences of Moldova

12:00-12:30

Кава-брейк

12:30-14:30

Пітчі проектів (до 7 хв. з можливістю поставити запитання)

14:30-15:00

Перерва

15.00-16.30

Пітчі проектів (до 7 хв. з можливістю поставити запитання)

16:30-17:00

Кава-брейк, нетворкінг між учасниками, гостями, представниками журі

17:00-17:30

Оголошення та нагородження переможців Конкурсу стартап-проектів

 

Page 1 of 3