Ви вже чули? Бізнес-школа КНУ “Наукового парку” відкрила донабір на навчання!

Таку можливість просто неможливо пропустити!
Протягом навчання:

 • прослухаєте лекції провідних експертів бізнесу та інновацій України та світу,
 • попрактикуєте навички проджект-менеджменту, фінансів, паблік спікінгу та багато іншого протягом воркшопів,
 • попрацюєте в командах над розвитком реального проекту,
 • матимете унікальну змогу взяти участь в хакатонах, буткемпах, фестивалі інновацій.

Нові студенти долучаться до однієї із команд учасників Бізнес-школи КНУ та відповідно розвиватимуть такі проекти:

 • SHUM — перша створена в Україні, міжнародна подкаст платформа з функцією перекладу на будь-яку мову світу.
 • Renki — це застосунок для замовлення ремонтно-будівельних послуг, що об’єднує виконавців і клієнтів, із прозорими кроками, та зручним замовленням як у таксі.
 • Успіх — зміни ставлення до свого тіла і спорту завдяки комфортному та стильному спортивному одягу.
 • Ucans — це застосунок для молоді, що допомагає досягти великих цілей завдяки малим крокам.
 • МрійДій Джуніор — це організація молодих та амбітних українців по всьому світу, які хочуть отримувати бізнес-знання, досвід, зв’язки та нетворкінг.
 • Зоопроект — створення мобільного додатку з переліком закладів призначених для надання власникам домашніх тварин різнобічної допомоги та послуг із службою підтримки.
 • Guardians of stories — створення україномовного та українізація різного зарубіжного контенту.

Реєстрація на навчання: https://forms.gle/vRjHeJoWdDf3kS33A

Потужний інтенсив для учасників Бізнес-школи КНУ продовжується!

5 листопада початок вихідних за традицією розпочався з динамічного воркшопу від неймовірного Володимира Зубченка (директор Бізнес-школи КНУ, PhD, Data Scientist), протягом якого студенти:

 • познайомились із популярними фреймворками роботи над інноваційними проектами: Business Model Canvas & Lean Canvas;
 • розглянули основні структурні блоки бізнес-моделі: проблема, сегменти споживачів, унікальна ціннісна пропозиція, рішення, канали, потоки доходів, структура витрат, ключові метрики, унікальна перевага;
 • обговорили ключові принципи Lean Product Management та побудували Lean-Sprint процес.

Завдяки інтерактиву студенти працювали зі своїми командами та застосовували набуті знання до своїх власних проєктів. Дякуємо за вашу активну участь!
Та до зустрічі на наступному занятті! 

15 жовтня учасники Бізнес-школи КНУ “Наукового парку” мали дуже продуктивне заняття!

Дякуємо Володимиру Зубченку (CEO Business School KNU, Agile coach, PhD) за практичні поради та трюки щодо того, як пітчити свою ідею та на що особливо потрібно звернути увагу під час презентації. Також протягом заняття студенти Бізнес-школи презентували власні ідеї, яких було дуже багато, та набирали в свої команди учасників для подальшого розвитку проектів.

Заняття було насиченим та мотивуючим, тож мчимо далі! 

Попередній тиждень для студентів Бізнес-школи КНУ “Наукового парку” був дуже насиченим, але навчання тільки починається!

І хоча сусідка-терористка з усіх сил намагається залякати та знищити нас, це зовсім не страшить, а тільки мотивує працювати та жити ще більше.

Дякуємо усім присутнім та активним учасникам:

 • лекції “Інновації для безпеки України” від Jeffrey Howard Kleck (Adjunct Professor at Stanford University, an advisor to the Silicon Valley's tech venture community) в пʼятницю 7 жовтня в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.
 • тімбілдінгу-знайомства від команди Бізнес-школи 8 жовтня.

За ці два дні ми встигли поговорити про зв’язок держави та технологічних бізнесів, можливості для подальшого розвитку України, важливості створення інновацій саме в цей нелегкий для нашої країни час, необхідність роботи кожного зі студентів над цим, проаналізувати основні сектори економіки України зараз та спробувати передбачити, що очікує нас у майбутньому.

В захопливому передчутті наступних занять, завдяки нашим мужнім захисникам! 

Розпочався сьомий навчальний сезон Бізнес-школи КНУ!

Серед відібраних учасників – студенти й старшокласники зі всієї України, а також внутрішньо переміщені українці й слухачі з-за кордону.

Ректор Володимир Бугров: «Цей проєкт – додаткова перевага Університету, набуті вами теоретичні знання відшліфуються під час подальших занять у БШ КНУ. Бізнес-школа – це місце, де зустрічаються енергійні особистості, візіонери, які бачать певні цілі, і саме тут формують свої ідеї. Щиро вдячний усім, хто долучений до цього проєкту, – це дозволяє нам успішно рухатися вперед, бути свідомими й нескореними та спільно творити перемогу України. Щиро бажаю учасникам якнайкраще скористатися можливостями, які пропонує Бізнес-школа Університету!»

Очільниця Експертної групи з питань розвитку інновацій Директорату науки та інновацій Міністерства освіти і науки України Оксана Крукевич: «Наука, технології й інновації будуть неймовірно важливими для відновлення України. Бізнес-школа допоможе вам ґрунтовно розробити власні ідеї й реалізувати ваші напрацювання, а також навчить шукати фінансування й можливості для подальшого розвитку. Упевнена, що усе у вас вдасться!»

Проректорка з наукової роботи Ганна Толстанова: «В Університеті створено екосистему, що допоможе вам розвинутися. Бажаю вам успішної роботи й запевняю: працівники КНУ щодня працюють над тим, аби ви здобували найкращу освіту та могли реалізувати всі свої амбітні плани!».

Керівниця грантових програм Українського фонду стартапів Евеліна Комарницька: «Бізнес-школа КНУ – це неймовірні можливості, які створюються для українських студентів у дуже потрібний час. Найважливіший капітал держави – це людський капітал, а студентство є основою для розвитку не тільки інноваційних проєктів, а й України в цілому. Тож щиро вітаю учасників, які засновуватимуть стартапи, що колись стануть відомими всьому світові!»

 

Докладніше: https://www.knu.ua/news/12405