Міжнародний форум Innovation Market

5-7 листопада 2019 року представники Корпорації «Науковий парк Київський університет імені Тараса Шевченка» взяли участь у ІV Міжнародному форумі InnovationMarket, який відбувався у Міжнародному виставковому центрі.

 

 

 

 

Відкривали форум Йоель Ліон (JoelLion) надзвичайний і повноважний посол Держави Ізраїль в Україні; Анатолій Ткаченко генеральний директор МВЦ, YuriyPolyukhovych перший заступник МОНУ; VolodymyrStavniuk голова правління ДІФКУ; EvgenyShulgin голова наглядової ради Торгово-промислової палати Ізраїль-Україна.

Захід відбувся в форматі конференцій, семінарів, панельних дискусій та виставкової зони Мета форуму - впровадження інновацій в економіку, пошук та залучення інвестицій для інноваційних проєктів і програм. Учасники та відвідувачі форуму - експерти в сфері інновацій, виробники технологій, інвестиційно-фінансові установи, організації по захисту прав інтелектуальної власності, заклади вищої освіти, автори стартап-проектів, малий та середній бізнес. Панельні дискусії обговорили чимало питань, серед яких : розвиток інноваційної інфраструктури закладів вищої освіти, діджиталізація, ізраїльске партнерство в розвитку інновацій та багато іншого. Свою думку висловило чимало спікерів, серед яких заступник генерального директора Наукового парку Зубченко Володимир.

 

 

 

Фінальний день  форуму ознаменувався роботою міжнародної конференції "Інформація, аналіз, прогноз - стратегічні важелі державного управління".

На заході було представлено  понад 250  проєктів закладів освіти та наукових установ з усіх куточків України, які брали участь в конкурсі інноваційних проєктів. Кожна ідея особлива та вражаюча. Науково-дослідна частина КНУ також була представлена на виставці.