Можливості розвитку інноваційних ідей для студентів КНУ

Стратегію розвитку науково-технічної лабораторії Noosphere Engineering School KNU у рамках екосистеми КНУ імені Тараса Шевченка обговорили під час зустрічі, що відбулася 13 серпня 2021 року в Інформаційно-обчислювальному центрі Університету.

У заході взяли участь проректор з наукової роботи Ганна Толстанова, директор Наукового парку КНУ Сергій Лущик, керівник Noosphere Engineering School Сергій Веретюк, начальник ІОЦ Юрій Бойко та керівник лабораторії Валентин Протопопов.

Ганна Толстанова ознайомила присутніх з проєктами, які вже реалізуються, та окреслила роль лабораторії Інжинірингової школи Noosphere як частини єдиної екосистеми Університету. Вона також відзначила ефективну співпрацю Школи зі студентським парламентом та Науковим парком КНУ.

Сергій Веретюк розповів про можливості, які надає проактивним студентам Noosphere Engineering School і, зокрема, зазначив: «Нашим пріоритетом є підтримка наукового й інженерного потенціалу університетів України та створення сприятливих умов для розвитку студентських високотехнологічних проєктів. Ми всебічно підтримуємо ініціативи, які мають на меті об’єднання наукових досліджень і бізнесу для продукування інноваційних рішень».

Валентин Протопопов та Юрій Бойко презентували ідеї, які вже реалізуються в науково-технічній лабораторії Noosphere Engineering School KNU та познайомили гостей з їхніми авторами – студентами КНУ імені Тараса Шевченка.

Варто зазначити, що всі охочі студенти та абітурієнти КНУ імені Тараса Шевченка мають унікальну можливість отримати досвід розробки інноваційних проєктів на базі Noosphere Engineering School KNU – все необхідне обладнання та підтримка менторів тут надається безкоштовно.

У результаті зустрічі представники Університету та Noosphere Engineering School сформували змістовну та продуктивну стратегію співпраці на наступний навчальний рік.

Для довідки:

Noosphere Engineering School (Інжинірингова школа Noosphere) – це мережа науково-технічних лабораторій на базі провідних університетів України, відкритих та обладнаних громадською організацією «Асоціація Noosphere». Лабораторії є майданчиками для інженерної творчості, де студенти мають можливість розробляти власні інженерні стартапи.

Науково-технічна лабораторія Noosphere Engineering School KNU розташована в Інформаційно-обчислювальному центрі КНУ імені Тараса Шевченка (корпус факультету комп’ютерних наук та кібернетики, просп. Академіка Глушкова, 4 Д).

За інформацією лабораторії Noosphere Engineering School KNU

Центр комунікацій