Бізнес інкубатор

Молоді науковці для вирішення прикладних задач бізнесу

Start-up Business Incubator KNU – це молодіжна бізнес-платформа, яка, на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка, об’єднує молодих науковців та студентів, з метою вирішення прикладних завдань бізнесу шляхом виконання інноваційних стартап-проектів.

principles ua

Цілі проекту:

 • покращити умови для взаємодії вищої освіти та бізнесу в Україні;
 • сприяти реалізації управлінського і творчого потенціалів молодих науковців та студентів;
 • розвинути інфраструктуру підтримки молодіжного підприємництва на базі КНУ;
 • допомогти молоді у реалізації бізнес-ідей шляхом освітньої, методичної та інформаційної підготовки;
 • налагодити систему ефективного використання ресурсів КНУ та їх залучення в реалізацію бізнес-проектів;
 • підготувати команди розробників інноваційних стартап-проектів для подальшого створення стартап-компаній на базі Науково парку.

Цільова аудиторія - активні та підприємливі студенти, молоді науковці та випускники, зацікавлені у створенні власних стартапів та впровадженні інновацій.

Ми шукаємо бізнес-проекти студентів, аспірантів та молодих учених, які на високотехнологічному рівні вирішуватимуть актуальні питання у різних галузях науки за допомогою ІТ-розробок та інноваційних підходів, мають значний потенціал, претендують на успіх на комерційному ринку.

 

 • BLS в очікуванні нових тренінгів!

  У суботу на занятті бізнес-школи і спікерів слухали, і психологічні моделі поведінки моделювали, і навички проходження співбесіди тренували. Було і корисно, і весело, а за вікном навіть сніжно. Дякуємо спікерам – Ігорю Школьному та Viktoria Gaidar за те, що поділились знаннями та вміннями, учасникам – за традиційно активну та креативну роботу, незважаючи на скорий початок сесії та примхливу погоду! Дякуємо Наукова бібліотека ім. М. Максимовича КНУ ім. Тараса Шевченка за гостинний прийом у своїх славетних стінах!...

  Детальніше...

 • Подорожі та інтерактиви в Business-Leader School KNU

  У суботу на занятті бізнес-школи КНУ CEO Stud Travel Vadym Gorbatenko поділився історією успіху свого проекту та дав багато цінних порад щодо особистісного та професійного розвитку. Дякуємо, Вадиме, що знайшов час, незважаючи на надщільний графік роботи по втіленню задумів щодо розвитку проекту! А далі був інтерактив – уявляли, сперечались, креативили, обирали, презентували… Ще один потужний тренінг – наступної суботи 2 грудня об 11:00. Не пропусти можливості проінвестувати у розвиток власних скілів! Дякуємо Віталію Чернюку та ...

  Детальніше...

 • Молоді стартапери

  Сьогоднішнє заняття бізнес-школи було сповнене різноманітними барвами емоцій. Розпочали із виступу CEO VRnet.io Artem Batogovsky – півтори години системної розповіді, сповненої власними життєвими прикладами, натхненням та мотивацією. Учасники мали можливість задати питання та одержати відповіді людини, яка пройшла шлях від студента-стартапера до CEO успішного проекту. Далі осінню прохолоду подолали невтамовним інтерактивом – намагалися подолати невпевненість та страх при виступі на аудиторію, вчилися швидко імпровізувати та долати командою непередбачуваності, а також втілювати яскраві образи, навіть коли то про бізнес чи особистісний розвиток. Детальніше про все розкажуть ...

  Детальніше...

 • Запрошуємо студентів на друге заняття Школи лідерства та підприємництва КНУ

  Запрошуємо студентів на друге заняття Школи лідерства та підприємництва КНУ! 11 листопада, субота, 11:00. Реєстрація за посиланням: https://goo.gl/rZhSwS (до 18:00, 10.11.2017 р.) Місце проведення цього разу – механіко-математичний факультет КНУ імені Тараса Шевченка (просп. академіка Глушкова, 4Е, найближче метро – Виставковий центр), ауд. 22 А перше заняття школи було таким)) https://www.facebook.com/volodymyr.zubchenko/media_set… Місце проведення цього разу – механіко-математичний факультет КНУ імені Тараса Шевченка (просп. академіка...

  Детальніше...

 • Реєстрація учасників Другої бізнес-школи SBI

  9 квітня розпочинає свою роботу Друга бізнес-школа SBI. Основна частина школи розпочнеться 9 квітня, проте вже на початку місяця будуть проходити лекції із запрошеними менторами для всіх бажаючих. Чекайте анонсів. Реєстрація на навчання В додатках Ви можете ознайомитися з концепцією та робочою програмою бізнес-школи SBI.  

  Детальніше...

 • Компанія Mustard Seed готова інвестувати в SBI

  Mustard Seed проводить конкурси у провідних університетах Європи та за її межами з метою пошуку та допомоги в реалізації нових бізнес-проектів, спрямованих на вирішення соціальних та екологічних проблем.

  Детальніше...

 • Конкурс стартап-проектів відкриває реєстрацію!

  SBI пропонує Вам взяти участь в конкурсі стартап-проектів, після проходження якого Ви отримаєте можливість реалізувати свою ідею, використовуючи ресурсну підтримку Корпорації «Науковий парк Київський університет імені Тараса Шевченка».

  Детальніше...

 • Умови участі в конкурсі стартап проектів

  1. Наявність ідеї стартап проекта, в області ІТ / або це може бути будь яка інша область, але в проекті повинна в проекте повиина бути присуня вагома ІТ складова; 2. Заповненій реєстраційний портфель:

  Детальніше...

 • Презентація SBI

  Минулого тижня відбулась презентація SBI. Ми розказали як SBI допоможе студентам реалізувати свої бізнес - ідеї, а наші спікери поділились досвідом і надихнули учасників йти вперед до своєї мрії.  

  Детальніше...