Do you want to represent Ukraine at University Startup World Cup 2018?

Startup Kyiv is looking for the best university startup to represent Ukraine at the University Startup World Cup 2018 in Copenhagen, Denmark.
Do not miss out the opportunity - apply before June 1!

We are always happy to provide more information, so do not hasitate to reach out to Startup Kyiv now!

Startup Kyiv розшукує найкращий університетськый стартап для представлення України на University Startup World Cup 2017 в Копенгагені.
Не пропустіть такої можливість - подавайте заяву до 1 червня.
За більш детальною інформацію звертайтеся до Startup Kyiv.

Запрошуємо 17 квітня (вівторок) о 18:30 в HUB 4.0 на урочистий захід Business-Leader School KNU – із врученням сертифікатів найбільш активним учасникам за результатами циклу тренінгів, та лекцією Екатерина Юрченко (Kateryna Yurchenko) – Co-Founder/Owner/CEO в Hub 4.0

Обов’язкова реєстрація за посиланням: https://goo.gl/rZhSwS

Попереду ще кілька цікавих активностей:

1. Запрошуємо цілеспрямованих те енергійних долучитися до команди волонтерів – організаторів Всеукраїнського фестивалю інновацій, який пройде в МОН 16 травня 2018 р.

Реєстрація до 17 квітня за посиланням: https://goo.gl/iXS7Rc

За результатами роботи учасники команди одержать сертифікати.

2. А ще – незабаром будемо будувати бізнес-модель за технологією "Канвас"! Що потрібно? Потрібна бізнес-ідея (не обов'язково вже готовий продукт, не обов'язково з командою, можна просто прийти із бізнес-ідеєю та бажанням гарно попрацювати). Поділимось на команди, будемо думати, уявляти, обговорювати та презентувати аж до моменту створення повноцінної бізнес-моделі! Слідкуйте за анонсами!

На тренінгу бізнес-школи КНУ практикувалися в побудові win-win strategy, проведенні важких переговорів, вмінні відчути приховані потреби бізнесових партнерів, віднаходити свої конкурентні переваги. Кожен із учасників випробував свою стресостійкість та вміння застосовувати комунікативні навички. А загалом – було командно, творчо, а наприкінці ще й смачно))

Весна нарешті прийшла, і вже скоро вручення сертифікатів найбільш активним учасникам.

Дякуємо Віталію Чернюку за підтримку проекту бізнес-школи! І слідкуйте за анонсами! Усе найкраще попереду, і далі буде!))

У суботу 24 березня на Механіко-математичний факультет КНУ ім. Тараса Шевченка відкрили весняний цикл занять бізнес-школи КНУ. Дякуємо Svitlana Khutka за виступ, сповнений безцінною інформацією про різноманітні аспекти професійного розвитку студента, засновника стартапу, власника бізнесу, творчої та іноваційної сучасної людини, яка мріє втілювати й досягати!

А далі – ще 2 години тренінгової командної роботи – було комунікативно, далі активно, потім продуктивно, нарешті кульмінаційно, після чого дещо рефлексійно.

Наступної суботи о 14:00 – новий шанс здобути нові перемоги та нових друзів, розвинути ділові навички та отримати досвід. Реєстрація вже відкрита: https://goo.gl/rZhSwS

Після зимової засніженої краси час продовжити заняття Школи лідерства та підприємництва КНУ!

Тож 24 березня, субота, 14:15. Реєстрація за посиланням: https://goo.gl/rZhSwS (до 18:00, 23.03.2018 р.) Місце проведення: механіко-математичний факультет КНУ імені Тараса Шевченка (просп. Академіка Глушкова, 4Е, найближче метро – Виставковий центр), ауд. 22.

На учасників чекає лекція про бізнес у Кремнієвій долині від Svitlana Khutka - PhD (НАуКМА, КНУ імені Тараса Шевченка); закінчила також Stanford Graduate School of Business, Kyiv-Mohyla Business School; Essex University; Higher School of Economics; University of California, Berkeley; University of Washington. Робота: Visiting Research Fellow/Позаштатний науковий співробітник (from 2016), Fulbright Scholar (2014-2015), професор (2015) Stanford University Засновник U.World Foundation; Program "Democracy. Development. Education" (Ukrainian IT Hub in SF); член ради директорів “Global Ukraine”. Директор країни (Ukraine) у Раді директорів coderGirls (Stanford, USA); ProjectCSGIRLS (Harvard, USA).

Долучайтесь, запрошуйте друзів та знайомих!