Лекція «Особиста стійкість» від неймовірного Любомира Хабурського (Канада, експерт з консалтингу з 20-річним досвідом юридичного супроводу масштабних IT проектів та управління) в Бізнес-школі КНУ «Наукового парку» відбулась 2 червня.

Дякуємо дуже спікеру за безліч корисних порад про розвиток сили характеру, способи реагування на навколишні обставини, корисний досвід, який ми можемо отримати від різних ситуацій, а також різні методики розвитку внутрішньої стійкості.
До зустрічі на наступних заходах Бізнес-школи!

12 травня відбулась пленарна лекція «Самоменеджмент: як управляти власним ресурсом у стресових ситуаціях» для учасників Бізнес-школи КНУ «Наукового парку».

Дякуємо Роксолані Кравчук (засновниця Open Mindfulness, СЕО Kravchuk Development, консультант з особистісного та організаційного розвитку, майндфулнес-тренер, колумніст) за унікальну лекцію, потужну енергетику та безліч корисних порад для учасників. Вдячні Генеральному директору Корпорації «Науковий парк Київський університет імені Тараса Шевченка» Сергію Лущику за підтримку Бізнес-школи, та працюємо над втіленням нових інноваційних проектів разом з «Науковим парком».

17 лютого відбулось чергове заняття Бізнес-школи КНУ "Наукового парку"!

Цього разу Андрій Семеніхін (маркетолог, веб-дизайнер, працював асистентом з маркетингу в «Indigo Books and Music») провів неймовірний воркшоп «Основи маркетингу з-за океану». Протягом заняття була як лекційна частина, де учасники мали змогу познайомитись з основними методиками маркетингового аналізу ринку: SWOT аналіз, PEST аналіз, різні види сегментації клієнтів, так і практична частина, де студенти одразу, працюючи в командах, освоювали на конкретних кейсах всі вивчені методики.

Щиро дякуємо спікеру за змістовне заняття!

5 лютого відбувся воркшоп "Human Resources" для студентів Бізнес-школи КНУ "Наукового парку"!

Впродовж заняття учасники у новостворених командах обговорювали свої сильні та слабкі сторони, як їх використати для розвитку проєкту, для чого потрібні цінності компаніям та де знаходити найголовнішу мету для конкретного проєкту.
Дякуємо САО Бізнес-школи КНУ Вікторії Степаненко та всій команді організаторів за безліч цікавої інформації та цінних думок.

До зустрічі на заняттях!

29 січня відбулось відкриття весняного семестру Бізнес-школи КНУ корпорації «Науковий парк»!

Протягом заняття від Володимира Зубченка (директор Бізнес-школи КНУ, сертифікований актуарій, PhD, data scientist) команди залучились до цікавої гри-тімбілдінга, де учасники мали змогу не лише випробувати свою інтуїцію, але й розібрали базові принципи побудови та ключові фактори успішної стратегії.

Дякуємо всім учасникам, спікеру, команді тім-коучів за роботу та рухаємось далі!