8-9 листопада в Київський національний університет імені Тараса Шевченка (офіційна) відбулась ювілейна п’ята Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих вчених «Об’єднані наукою: перспективи міждисциплінарних досліджень», організована Рада Молодих Вчених КНУ імені Тараса Шевченка разом із Студпарламент КНУ. Життя твого Університету та Корпорація «Науковий парк Київський університет імені Тараса Шевченка»
Учасники конференції – молоді вчені, аспіранти, студенти, – охоче ділилися своїм досвідом із різних галузей науки, обговорювали переваги сучасних міждисциплінарних досліджень, налагоджували міждисциплінарні контакти між представниками різних галузей науки та знаходили партнерів для створення спільних проектів.
Відвідавши пленарні лекції, учасники дізналися більше про стратегію розвитку власних професiйних та особистiсних якостей, інноваційне підприємництво, розподілене лідерство, можливості програми «Горизонт 2020», а також мали унікальну можливість поспілкуватись із науковцями поточної експедиції, що перебувають зараз на українській антарктичній станцiї «Академiк Вернадський».
Вдячність спікерам, учасникам та організаторам за цікаву та плідну конференцію, та вітання із всесвітнім Днем науки!

8 листопада в Науковій бібліотеці ім. М. Максимовича КНУ ім. Тараса Шевченка відбулась зустріч представників іноземної делегації Google із викладачами, студентами та керівниками інноваційних підрозділів університетів, які займаються розвитком стартапів. Київський національний університет імені Тараса Шевченка на зустрічі представляло керівництво Корпорації «Науковий парк Київський університет імені Тараса Шевченка» та студенти – автори найкращих стартапів Бізнес-школи КНУ Наукового парку. Також на зустрічі були керівники інноваційних підрозділів Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» та Національного авіаційного університету. В ході зустрічі обговорювались проблеми та перспективи розвитку інновацій в Україні. Учасники наголошували на необхідності співпраці освіти, науки та бізнесу, значенні підтримки студентських проектів, важливості розбудови потужної інфраструктури для проведення процесу інкубації стартапів в Україні. Студенти мали можливість представити поважним гостям власні проекти та розказати про основні ресурси, необхідні для їх ефективного розвитку. У підсумку зустрічі були окреслені основні перспективні напрямки подальшої співпраці.

Do you want to represent Ukraine at University Startup World Cup 2018?

Startup Kyiv is looking for the best university startup to represent Ukraine at the University Startup World Cup 2018 in Copenhagen, Denmark.
Do not miss out the opportunity - apply before June 1!

We are always happy to provide more information, so do not hasitate to reach out to Startup Kyiv now!

Startup Kyiv розшукує найкращий університетськый стартап для представлення України на University Startup World Cup 2017 в Копенгагені.
Не пропустіть такої можливість - подавайте заяву до 1 червня.
За більш детальною інформацію звертайтеся до Startup Kyiv.

Запрошуємо 17 квітня (вівторок) о 18:30 в HUB 4.0 на урочистий захід Business-Leader School KNU – із врученням сертифікатів найбільш активним учасникам за результатами циклу тренінгів, та лекцією Екатерина Юрченко (Kateryna Yurchenko) – Co-Founder/Owner/CEO в Hub 4.0

Обов’язкова реєстрація за посиланням: https://goo.gl/rZhSwS

Попереду ще кілька цікавих активностей:

1. Запрошуємо цілеспрямованих те енергійних долучитися до команди волонтерів – організаторів Всеукраїнського фестивалю інновацій, який пройде в МОН 16 травня 2018 р.

Реєстрація до 17 квітня за посиланням: https://goo.gl/iXS7Rc

За результатами роботи учасники команди одержать сертифікати.

2. А ще – незабаром будемо будувати бізнес-модель за технологією "Канвас"! Що потрібно? Потрібна бізнес-ідея (не обов'язково вже готовий продукт, не обов'язково з командою, можна просто прийти із бізнес-ідеєю та бажанням гарно попрацювати). Поділимось на команди, будемо думати, уявляти, обговорювати та презентувати аж до моменту створення повноцінної бізнес-моделі! Слідкуйте за анонсами!

На тренінгу бізнес-школи КНУ практикувалися в побудові win-win strategy, проведенні важких переговорів, вмінні відчути приховані потреби бізнесових партнерів, віднаходити свої конкурентні переваги. Кожен із учасників випробував свою стресостійкість та вміння застосовувати комунікативні навички. А загалом – було командно, творчо, а наприкінці ще й смачно))

Весна нарешті прийшла, і вже скоро вручення сертифікатів найбільш активним учасникам.

Дякуємо Віталію Чернюку за підтримку проекту бізнес-школи! І слідкуйте за анонсами! Усе найкраще попереду, і далі буде!))