Заняття "Мистецтво публічного виступу" Бізнес-школи КНУ корпорації "Науковий парк", яке відбулось у п’ятницю 14 травня, пройшло надзвичайно корисно та продуктивно!

Команди презентували свої проєкти, після чого отримували зворотній зв’язок і від команди організаторів Бізнес-школи, і від інших учасників. Дякуємо Володимиру Зубченку (директор Бізнес-школи КНУ, PhD, сертифікований актуарій) за цінні поради та влучні зауваження.

Тепер наші учасники точно готові перемагати на фестивалях інновацій, конкурсах, змаганнях!

Ініційований корпорацією «Науковий парк Київський університет імені Тараса Шевченка» та Інститутом високих технологій Київського національного університету імені Тараса Шевченка спільний проект, який включає також промислового партнера з Греції (Bioemtech), та 2 академічні дослідницькі групи з Франції (Ліонський університет 1 імені Клода Бернара UCBL) та Італії (Інститут науки і технології кераміки, ISTEC, CNR) здобув фінансування Європейської комісії Горизонт 2020.

Такий результат проекту під назвою «Ultra-small Nanohybrides for Advanced Theranostics (UNAT)» (Надмалі наногібриди для передової тераностики («терапія + діагностика»)  засвідчено у підсумковому звіті Рамкової програми досліджень та інновацій Marie Sklodowska-Curie Actions (MSCA), Research and Innovation Staff Exchange (RISE), Call:H2020-MSCA-RISE-2020.

Виконання спільного проєкту відбуватиметься впродовж 2021–2024 рр..

Науковий співкерівник гранту – завідувач кафедри нанофізики конденсованих середовищ Інституту високих технологій, доктор фіз-мат наук, професор, Заслужений діяч науки і техніки України Скришевський Валерій Антонович, відзначив, що проект UNAT спрямований на систематичне міждисциплінарне дослідження металовуглецевих наногібридів для вдосконаленого терапевтичного застосування. В рамках  виконання проекту будуть розроблятись інноваційні підходи до синтезу та багатофункціонального застосування ультра малих (<10 нм) наногібридів на основі вуглецю, з функціоналізованими  атомами різних  металів для діагностики та терапії раку. Зокрема, вуглецеві ядра наногібридів будуть хімічно синтезовані з біомаси та біовідходів. Поєднання доклінічного in vitro та in vivo експериментів дозволить оцінити тераностичний потенціал наногібридів. Надзвичайно різноманітні фізико-хімічні властивості наногібридів дозволяють застосовувати їх як універсальні  мультимодальні (МРТ,  рентгенівські, флуоресцентні, фотоакустичні) засоби біовізуалізації  in vivo. Мультимодальна стратегія візуалізації дозволить співвіднести отримані зображення з використанням різних засобів обробки зображень для збільшення загальної надійності візуалізації локалізації наногібридів в пухлинах. Різні збуджуючі електромагнітні джерела будуть одночасно використовуватися для терапії ракових тканин, що містять включені наногібриди.  У дослідницьку команду  для виконання завдань проєкту будуть залучені фізики, біологи та хіміки Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Інституту біохімії ім. О. В. Палладіна НАНУ 

Корпорація «Науковий парк Київський університет імені Тараса Шевченка» проводить відбір фахівців на волонтерських засадах щодо виконання науково-технічних досліджень в галузі застосування електромагнітного спектру.
Бажаючих пропонується заповнити Опитувальник для попереднього ознайомлення з кандидатами та направляти на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з поміткою: «Щодо досліджень в галузі застосування електромагнітного спектру».
Завантажити Опитувальник файлом
Опитувальник
пп
Перелік відомостей
Відомості про особу
 1
ПІБ
 
 2
Повних років
 
 3
Громадянство
 
 4
Платник податків
 
 5
Освіта (ВУЗ)
 
 6
Фах за освітою
 
 7
Наукові ступені, вчені звання
(доктора і кандидата наук, професора, доцента,
старшого наукового співробітника, магістра, бакалавра)
 
 8
Основні напрями трудової діяльності, спеціалізація
 
 9
Якими мовами володієте
Вільно / Активно / Пасивно
 
 10
Пільги
 
 11
Державні нагороди, відзнаки
 
 12
Робота за кордоном
 
 13
Сімейний стан
 
 14
Місце реєстрації/проживання
 
 15
Участь у науковій (творчий) діяльності
 
 16
Згода на обробку персональних даних
 
 17
Згода на збереження конфіденційної інформації
 
 18
Контакти
 
При позитивному рішенні пропонується подати (підписати) наступні основні документи:
заява;
копії паспорта, інд. коду, диплома;
автобіографія;
анкета наукового працівника;
особова картка працівника (ф П-2);
згода на обробку персональних даних;
угода про збереження конфіденційної інформації.

У п'ятницю 23 квітня у Бізнес-школі КНУ корпорації "Науковий парк" відбулось дуже атмосферне та по-домашньому тепле заняття з розповіддями про життєві кейси, порадами та цікавими діалогами!

Протягом 2 годин воркшопу "Основи digital-маркетингу для стартапів" від Володимира Зубченка (директор Бізнес-школи КНУ, PhD, сертифікований актуарій) ми розібрались в основних задачах соціальних мереж для проєктів та значимості бренду компанії, а завдяки змістовній презентації тім-коуча та СМО Бізнес-школи КНУ Аліни Ткаченко познайомились з корисним інструментарієм для створення контенту та зрозуміли специфіку ведення бізнес-акаунтів.
Дякуємо Володимиру та Аліні за потужний базис!

Слідкуйте за анонсами щодо дати наступного заняття Бізнес-школи КНУ.
Бережіть себе!

У п'ятницю 16 квітня відбулась лекція "Моделі поведінкової економіки" від Романа Шеремети.

Бізнес-школа КНУ корпорації "Науковий парк" рада інвестувати в розвиток своїх студентів та запрошувати таких неймовірних спікерів, як Роман Шеремета (професор Школи Менеджменту ім. Везерхеда університету Кейс Вестерн Резерв США, відомий науковець-економіст українського походження, найкращий молодий економіст світу згідно з рейтингом "IDEAS" 2018 та "Forbes" 2015, один із найкращих молодих бізнес-професорів світу за версією видання "Poets and Quants" 2019).

Щиро дякуємо Роману за наповнену цікавими прикладами, фактами, новими поняттями та концепціями лекцію "Моделі поведінкової економіки"!
Ми пишаємось тим, що маємо змогу спілкуватись з такими експертами та саме у них вчитись новому.

Мчимо далі, слідкуйте за сторінками Бізнес-школи КНУ у соц. мережах, аби точно нічого не пропустити!