У п'ятницю 16 квітня відбулась лекція "Моделі поведінкової економіки" від Романа Шеремети.

Бізнес-школа КНУ корпорації "Науковий парк" рада інвестувати в розвиток своїх студентів та запрошувати таких неймовірних спікерів, як Роман Шеремета (професор Школи Менеджменту ім. Везерхеда університету Кейс Вестерн Резерв США, відомий науковець-економіст українського походження, найкращий молодий економіст світу згідно з рейтингом "IDEAS" 2018 та "Forbes" 2015, один із найкращих молодих бізнес-професорів світу за версією видання "Poets and Quants" 2019).

Щиро дякуємо Роману за наповнену цікавими прикладами, фактами, новими поняттями та концепціями лекцію "Моделі поведінкової економіки"!
Ми пишаємось тим, що маємо змогу спілкуватись з такими експертами та саме у них вчитись новому.

Мчимо далі, слідкуйте за сторінками Бізнес-школи КНУ у соц. мережах, аби точно нічого не пропустити!

У п’ятницю ввечері 9 квітня учасники Бізнес-школи КНУ корпорації "Науковий парк" познайомились з неймовірним спікером Георгієм Арабулі (експерт з комунікацій у міжнародних проєктах).

Щиро дякуємо спікеру за лекцію "Сила комунікацій: як її знайти і приборкати", за ґрунтовні відповіді на всі запитання та за цікаву розмову.

Сподіваємось, студенти Бізнес-школи КНУ не просто запам’ятали всі поради спікера, але й будуть їх активно використовувати як для розвитку проєктів, так і для повсякденного життя.
До зустрічі наступної п'ятниці!

Вечір п’ятниці 2 квітня студенти Бізнес-школи КНУ корпорації "Науковий парк" провели на воркшопі "Бізнес-модель vs бізнес-план".

Найщирішу вдячність висловлюємо неймовірному спікеру Володимиру Зубченку (директор Бізнес-школи КНУ, PhD, сертифікований актуарій) за величезну кількість корисної інформації про всі складові успішного бізнесу. Думаємо, після цього наповненого заняття учасникам є над чим замислитись та проаналізувати свої проекти з іншого боку.

До зустрічі на наступному занятті!

У суботу 27 березня в Бізнес-школі КНУ корпорації "Науковий парк" відбувся воркшоп "Бізнес-модель проекту".

Щиро дякуємо неймовірному Володимиру Зубченку (директор Бізнес-школи КНУ, PhD, сертифікований актуарій) за детальний опис на реальному прикладі фінансового плану проекту. Сподіваємось, тепер у наших студентів не виникне з подібними завданнями проблем.
Також нагадуємо про домашнє завдання, яке необхідно надіслати на пошту Бізнес-школи до кінця дня п'ятниці.

Наступне заняття Бізнес-школи КНУ відбудеться в найближчу п'ятницю ввечері, тож слідкуйте за новинами на наших каналах.