74883951 2409237406071579 1609240524013699072 nБізнес-школа КНУ Корпорація «Науковий парк Київський університет імені Тараса Шевченка» запрошує в суботу, 26 жовтня, об 11:00 на тренінг із Team Formation. Спікер та бізнес-тренер – Григорий Стешенко (Grygorii Steshenko), Country manager SIS (sisn.com), керівник 365 Academy (365academy.org), викладач Київський національний університет імені Тараса Шевченка. Основна експертиза: запуск проектів від рівня ідеї до діючої бізнес моделі компанії та coaching в сфері особистого розвитку.
Обов'язкова експрес-реєстрація: https://bit.ly/2MFXvBe (до 23:59 п’ятниці, 25 жовтня)

73495081 2406958256299494 1866213249171587072 oВідкриття академічного року – 2019 Бізнес-школи КНУ Корпорація «Науковий парк Київський університет імені Тараса Шевченка». Дякуємо спікерам та гостям за потужну мотивацію розвиватись професійно, створювати, вчитись, іти вперед!
Дуже дякую творцю проекту Виталий Чернюк за системне втілення ідеї протягом чотирьох років, неймовірну щоденну роботу із втілення мрії в життя, та постійну подальшу підтримку. Виталий Чернюк, щиро, Бізнес-школа Наукового парку – Ваша заслуга!
На сьогоднішньому тренінгу Бізнес-школи познайомились із сотнею нових учасників. Вони неймовірні, креативні, сповнені ідей – вже скоро переконаєтесь самі! Політ успішний – набираємо висоту!
Дякуємо Serbin Oleg за можливість черговий рік працювати над втіленням сміливих задумів у центрі інновацій Наукова бібліотека ім. М. Максимовича КНУ Тараса Шевченка
Запрошую відмічати себе та друзів на світлинах! Дякую за чудові світлини Наталя Мацибок-Стародуб, Центр комунікацій Київський національний університет імені Тараса Шевченка

Команда Корпорація «Науковий парк Київський університет імені Тараса Шевченка» та Business-Leader School KNU щиро вітає з Днем народження ректора Київський національний університет імені Тараса Шевченка Леоніда Васильовича Губерського! Бажаємо здоров'я, удачі, добробуту, життєвої енергії та нових звершень у стінах рідного Університету. Висловлюємо вдячність за Вашу працю, підтримку ініціатив, натхнення, мудрість та найвищий професіоналізм!

Мрієш про власний бізнес, хочеш створити власний стартап, із натхненням спостерігаєш за світом інновацій? Запрошуємо до Бізнес-школи КНУ Корпорації «Науковий парк Київський університет імені Тараса Шевченка»
- провідні експерти України та світу;
- бізнес-кейси, приклади з реального життя, багато практики;
- speaking club, школа ораторської майстерності;
- заняття українською та англійською мовою;
- тренінги, розвиток soft skills;
- можливість знайти фахівців для своєї команди, отримати підтримку менторів, заручитись допомогою інвесторів;
- участь у Всеукраїнському фестивалі інновацій Міністерства освіти України, Міжнародному Форумі Innovation Market, інноваційні заходи організацій-партнерів Бізнес-школи;
- найкращі стартапи отримають можливість представити свої проекти закордоном;
- хакатони, квести, team-building;
- безліч додаткових можливостей для власного особистісного та професійного розвитку;
- сертифікат про успішне проходження циклу занять Бізнес-школи.
Участь безкоштовна, кількість місць обмежена, відбір учасників здійснюється на конкурсній основі. Deadline реєстрації: 23 вересня 2019 р. Старт занять – жовтень. Гостинно приймає інноваторів Наукова бібліотека ім. М. Максимовича КНУ Тараса Шевченка - щедра вдячність директору бібліотеки Serbin Oleg!
Тренінги та майстер-класи відбуватимуться раз на тиждень, в суботу або неділю. Тривалість заняття - 3 години, орієнтовно 11:00-14:00
Подальшу інформацію повідомимо на вказану при реєстрації електронну адресу (перевірте, будь ласка, коректність електронної адреси)
Реєстрація за посиланням

68795678 2361024667352335 1452240120517230592 oWe are happy to announce the absolute winner of SDG Hackathon 2019 - is RE-Leaf!💥🏆

Congratulations guys, you are invited to Copenhagen Oct. 30th- Nov. 1st to participate in this year's University Startup World Cup! 🚀🇺🇦

RE-Leaf is from Taras Shevchenko National University of Kyiv and Kyiv National University of Construction and Architecture.

RE-Leaf offer patented, environmentally friendly, renewable raw materials - the leaves fall as an analogue of wood. The technology allows to make paper and save forests from felling.