Співпраця з Німеччиною

21 та 22 листопада 2014 р. юридичний факультет у співпраці з Федеральним міністерством освіти і науки ФРН провів Міжнародну науково-практичну конференцію  «ЄВРОПЕЇЗАЦІЯ УКРАЇНСЬКОЇ ЮРИДИЧНОЇ ОСВІТИ: німецько-український досвід». 

З німецького боку з вітальними промовами виступили посол Німеччини п. д-р Крістоф Вайль та керівник відділу співробітництва з державами-членами СНД  Федерального міністерства освіти і науки Німеччини пан Міхаель Шліхт.

У конференції взяли участь представники міжнародних інституцій, німецькі та українські правознавці, правники-практики та студенти. Українські організотори конференції, д.ю.н. Р.С. Мельник та д.ф.н. О.А.Шаблій, представили широкому загалу ініціативи юридичного факультету, зокрема Центр німецького права, Бібліотеку німецької правничої літератури, Центр юридичного перекладу та громадську організацію "Німецько-український правознавчий діалог".

Під час підсумкової дискусії було прийнято спільне рішення утворити німецько-українські робочі групи з розробки рекомендіцій щодо рефо рмування української юридичної освіти з метою її наближення до практичних вимог сучасного ринку юридичних послуг та налагодження ефективного німецько-українського правознавчого діалогу.

Такі завдання готовий взяти на себе Центр гармонізації термінологій.