Заняття Бізнес-школи КНУ 27 жовтня 2018 р.

На занятті Бізнес-школи КНУ 27 жовтня було по справжньому інноваційно й креативно. Мотивацію створювати власні стартами учасники отримали під час майстер-класу «Стартап: з чого почати?» від Андрія Заікіна – Founder YEP, Founder & CEO Platform of Innovative Partnership. Година як одна мить, безліч корисних порад щодо основ інноваційної підприємницької діяльності, яскраві приклади та дієві інструменти для страту власного проекту – щира вдячність Андрію Заікіну за блискучий майстер-клас!

В ході сесії питань-відповідей учасники детальніше дізнались про мережу академічних бізнес-інкубаторів YEP, Підприємницький клуб КНУ, над організацією якого працює команда Бізнес-школи КНУ. Тож попереду в YEP та КНУ цікаві спільні проекти, зокрема ексклюзивна можливість для найкращих випускників школи продовжити роботу над своїми проектами разом із YEP під час весняної інкубаційної програми.

Далі учасники мали можливість відчути свою інтуїцію та розвинути soft-skills, та презентувати власні проекти. Сподіваюсь, мій майстер-клас із пітчингу допоміг зробити презентації більш упевненими, яскравими та ефективними.

До зустрічі в суботу, попереду багато цікавого – виступи спікерів, робота над власними стартапами, тренінги та спілкування із успішними людьми!

 

Дивитись більше світлин