Заняття Бізнес-школи КНУ

BS 20180224 1 1Запрошуємо 24 лютого, у неділю, об 11:00 на заняття Бізнес-школи КНУ Корпорації «Науковий парк Київський університет імені Тараса Шевченка» в Наукову бібліотеку ім. М. Максимовича КНУ ім. Тараса Шевченка.

Пленарний спікер заняття Людмила Підкуймуха – керівник інформаційно-аналітичного відділу, 1+1 Медіа. У сфері медіа працюю близько 10 років, де займала посади лінійного продюсера, випускового редактора, літературного редактора, інформаційного продюсера і гостьового редактора. Тема лекції: «Сфера ТБ: виклики інформаційної доби і перспективи особистісного розвитку». Під час презентації дізнаєтеся, як можна потрапити в середовище медіа, не маючи жодного досвіду, що криється за таким популярним словом «продюсер», чи можна працювати журналістом, не маючи фахової освіти та про те, яким є життя по той бік камери й екрана.

Далі на учасників чекає майстер-клас «Техніки управління бізнес-проектами.

Обов’язкова попередня реєстрація: https://goo.gl/rZhSwS Орієнтовна тривалість заняття - 3 години.

BS 20180224 2