Майстер-клас із фінансової та актуарної аналітики

28 березня 2019 р. механіко-математичний факультет спільно з Бізнес-школою КНУ корпорації «Науковий парк» провели майстер-клас із фінансової та актуарної (страхової) математики. Лектором заходу став керівник відділу актуарної аналітики Центральної та Східної Європи, Близького Сходу та Північної Африки британської компанії АОН Дімітрі Лансу. Під час теоретичної частини було розглянуто моделювання методом Монте-Карло в математиці страхування. Завдяки численним прикладам учасники побачили широкі можливості використання вказаного методу для дослідження впливу ризиків і невизначеностей в страхових прогнозних моделях.

Найбільш динамічною стала практична частина заходу: розділившись на команди та «озброївшись» ноутбуками, учасники в режимі реального часу почали будувати моделі, валідувати їх на основі наявних даних, удосконалювати алгоритми, систематизувати результати та робити висновки. Відчувався справжній «запал» учасників – багато хто по справжньому вжився в роль бізнес-аналітика із вибору оптимальної структури для своєї страхової компанії.

На завершення відбулась Q&A-сесія із серією непростих стратегічних питань про тренди страхового сектору економіки, перспективи та складності для України впровадження стандартів Європейської директиви платоспроможності, виклики для студентів при обранні майбутньої професії.
«Кому багато дано, в того багато спитають». Долаємо труднощі, навчаємось від справжніх майстрів своєї справи (висловлюємо вдячність Дімітрі Лансу та команді проекту) та мчимо далі – і далі буде!

Фото з майстер-класу - дякуємо Максиму Горайчуку