IP Marathon

16 травня 2019 року відбудеться фінал «Марафону з інтелектуальної власності – IP Marathon», організованого Міністерством економічного розвитку і торгівлі України та державною організацією «Національний офіс інтелектуальної власності» за підтримки Міністерства освіти і науки України та Українського інституту науково-технічної експертизи та інформації.

Під час фіналу, у форматі «пітчу» команди презентуватимуть свої проекти, над якими вони клопітливо працювали протягом тривалого часу. Особливість такого виступу полягає в тому, що протягом обмеженого часу - 300 секунд, команда повинна розкрити перед жюрі конкурсу суть своєї бізнес ідеї, її особливості та привабливість. Україна завжди була багатою на таланти, а отже є всі підстави вважати, що через деяких час саме переможці Марафону зроблять свій значний внесок у розвиток національної економіки України.

У перший день Марафону, 24 квітня 2019 року, Роман Дерега, засновник спортивного клубу "Dodgi", бренду шкіряних виробів "Macelan", академії публічних виступів "The Movers", виступив перед учасниками заходу з мотивуючою лекцією, під час якої підкреслив важливість інновацій та інтелектуальної власності для економічного розвитку країни, підвищення рівня життя населення та процвітання нації. Як зазначив Роман Дерега у своєму виступі, велика кількість учасників Марафону свідчить про те, що українське суспільство усвідомлює важливість інтелектуальної власності та інновацій для зростання конкурентоздатності нашої держави на світовому ринку, підвищення інвестиційної привабливості, зміцнення промислового та інтелектуального потенціалу тощо.

Над оформленням презентацій разом із командами працювали досвідчені ментори: Макс Герасічев - співзасновник компанії Brandstarter, консультант з краундфандингу, підприємець; Дмитро Розенфельд - спеціаліст із презентацій, засновник агенції "ROZENFELDOFFICE"; Олександр Кульвановський - радник з інновацій, керівник з 25-річним стажем у сфері телекомунікацій, інформаційної безпеки, IT та менеджменту; Вероніка Кобзиста - медіа-консультант державних проектів і політичних лідерів, засновниця консалтингової агенції 9.Department.

Фінал «Марафону з інтелектуальної власності – IP Marathon» відбудеться в рамках Всеукраїнського фестивалю інновацій у Торгово-промисловій палаті за адресою: вул. Велика Житомирська, 33, зала «Колізей», з 14:00 до 19:00. На переможців та учасників чекають дипломи (сертифікати), призи від партнерів та заохочувальні бонуси!

Станьте свідками народження національних інноваційних проектів, а можливо встигніть стати інвесторами або партнерами кращих з них! Чекаємо на вас!

ПРОГРАМА:

14:30 - 16:00    презентація та «пітчі» проектів фіналістами на головній сцені в присутності відвідувачів Всеукраїнського фестивалю інновацій та інших слухачів тренінгу;

16:00-16:30      Кава - брейк

16:30 - 18:00    презентація та «пітчі» проектів фіналістами;

18:00 - 18:30    визначення переможців ІP Marathon;

18:30 -19:00     урочисте нагородження переможців ІP Marathon.

#ipmarathon #imarathon201#МЕРТ  #НОІВ #МОН #nipo #tisc #tiscua  #УкрІНТЕІ #UkrISTEI